Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program FK Baník

 

Program FK Baník

 

 

15. týden

So 17. 4. 9:30 Dub/Mut - Šlapanice st. žáci mistr. ut. hř. Dubňany
So 17. 4. 11:15 Dub/Mut - Šlapanice ml. žáci mistr. ut. hř. Dubňany
So 17. 4. 16:00 Ratíškovice B - Dubňany B muži mistr. ut.  
Ne 18. 4. 10:00 Dub/Mut - Ivančice st. dor. mistr. ut. hř. Mutěnice
Ne 18. 4. 12:15 Dub/Mut - Ivančice ml. dor. mistr. ut. hř. Mutěnice
Ne 18. 4. 14:30 Násedlovice - Dub/Mut B ml. žáci mistr. ut.  
Ne 18. 4. 16:30 Bučovice - Dubňany muži mistr. ut.  

 

16. týden

So 24. 4. 10:00 Kyjov - Dub/Mut st. dor. mistr. ut.  
So 24. 4. 12:15 Kyjov - Dub/Mut ml. dor. mistr. ut.  
So 24. 4. 12:45 Dambořice - Dub/Mut st. žáci mistr. ut. hř. Bošovice
So 24. 4. 14:30 Dambořice - Dub/Mut ml. žáci mistr. ut. hř. Bošovice
So 24. 4. 16:30 Dubňany B - Vracov muži mistr. ut.  
Ne 25. 4. 15:00 Dub/Mut B - Petrov ml. žáci mistr. ut. hř. Svatobořice
Ne 25. 4. 16:30 Dubňany - Milotice muži mistr. ut.  

 

17. týden

Čt 29. 4. 17:00 Ratíškovice B - Dub/Mut B ml. žáci mistr. ut.  
So 1. 5. 9:30 Dub/Mut - Bze/Vrac st. žáci mistr. ut. hř. Mutěnice
So 1. 5. 11:15 Dub/Mut - Bze/Vrac ml. žáci mistr. ut. hř. Mutěnice
Ne 2. 5. 10:00 Dub/Mut - Tišnov st. dor. mistr. ut. hř. Svatobořice
Ne 2. 5. 12:15 Dub/Mut - Tišnov ml. dor. mistr. ut. hř. Svatobořice
Ne 2. 5. 17:30 Nikolčice - Dubňany muži mistr. ut.  
Ne 2. 5. 17:30 Prušánky - Dubňany B muži mistr. ut.  

 

18. týden

So 8. 5. 13:00 V.Pav/Rak - Dub/Mut st. žáci mistr. ut. hř. V.Pavlovice
So 8. 5. 14:45 V.Pav/Rak - Dub/Mut ml. žáci mistr. ut. hř. V.Pavlovice
So 8. 5. 15:15 Soběšice - Dub/Mut st. dor. mistr. ut.  
So 8. 5. 16:30 Dubňany B - Násedlovice muži mistr. ut.  
So 8. 5. 17:30 Soběšice - Dub/Mut ml. dor. mistr. ut.  
Ne 9. 5. 15:00 Lovčice - Dub/Mut B ml. žáci mistr. ut.  
Ne 9. 5. 16:30 Dubňany - Rohatec muži mistr. ut.  

 

19. týden

Út 11. 5. 16:15 Dub/Mut - Hodonín B st. žáci mistr. ut. hř. Svatobořice
Út 11. 5. 18:00 Dub/Mut - Hodonín B ml. žáci mistr. ut. hř. Svatobořice
So 15. 5. 9:30 Dub/Mut - Podluží st. žáci mistr. ut. hř. Mutěnice
So 15. 5. 11:15 Dub/Mut - Podluží ml. žáci mistr. ut. hř. Mutěnice
So 15. 5. 12:45 Kuřim - Dub/Mut. ml. dor. mistr. ut.  
So 15. 5. 15:00 Kuřim - Dub/Mut st. dor. mistr. ut.  
Ne 16. 5. 10:00 Dub/Mut B - St. Poddvorov ml. žáci mistr. ut. hř. Dubňany
Ne 16. 5. 10:30 Vel. Pavlovice - Dubňany muži mistr. ut.  
Ne 16. 5. 17:30 Lužice - Dubňany B muži mistr. ut.  

 

20. týden

So 22. 5. 9:30 Dub/Mut - Měn/Bluč st. žáci mistr. ut. hř. Dubňany
So 22. 5. 11:15 Dub/Mut - Měn/Bluč ml. žáci mistr. ut. hř. Dubňany
So 22. 5. 17:30 Veselí n. M. - Dubňany muži mistr. ut.  
Ne 23. 5. 10:00 Dub/Mut - Veselí/Stráž st. dor. mistr. ut. hř. Mutěnice
Ne 23. 5. 12:15 Dub/Mut - Veselí/Stráž ml. dor. mistr. ut. hř. Mutěnice
Ne 23. 5. 15:30 Dub/Mut B - Hodonín D ml. žáci mistr. ut. hř. Svatobořice
Ne 23. 5. 16:30 Dubňany B - Čejč muži mistr. ut.  

 

21. týden

So 29. 5. 9:30 Slatina - Dub/Mut ml. žáci mistr. ut.  
So 29. 5. 10:00 Boskovice - Dub/Mut st. dor. mistr. ut.  
So 29. 5. 11:15 Slatina - Dub/Mut st. žáci mistr. ut.  
So 29. 5. 12:15 Boskovice - Dub/Mut ml. dor. mistr. ut.  
Ne 30. 5. 14:30 Stráž/Ždán - Dub/Mut B ml. žáci mistr. ut.  
Ne 30. 5. 16:30 Dubňany - Šlapanice muži mistr. ut.  

 

22. týden

St 2. 6. 15:45 Medlánky - Dub/Mut st. dor. mistr. ut.  
St 2. 6. 18:00 Medlánky - Dub/Mut ml. dor. mistr. ut.  
So 5. 6. 9:30 Dub/Mut - Lednice st. žáci mistr. ut. hř. Svatobořice
So 5. 6. 11:15 Dub/Mut - Lednice ml. žáci mistr. ut. hř. Svatobořice
So 5. 6. 17:00 Lednice - Dubňany muži mistr. ut.  
Ne 6. 6. 10:00 Dub/Mut - St.Lís/Boh st. dor. mistr. ut. hř. Dubňany
Ne 6. 6. 12:15 Dub/Mut - St.Lís/Boh ml. dor. mistr. ut. hř. Dubňany

 

23. týden

So 12. 6. 9:00 Kyjov - Dub/Mut st. žáci mistr. ut.  
So 12. 6. 10:45 Kyjov - Dub/Mut ml. žáci mistr. ut.  
So 12. 6. 16:30 Dubňany B - Nesyt Hodonín muži mistr. ut.  
Ne 13. 6. 10:00 Novosedly - Dub/Mut st. dor. mistr. ut.  
Ne 13. 6. 12:15 Novosedly - Dub/Mut ml. dor. mistr. ut.  
Ne 13. 6. 16:30 Dubňany - Vyškov B muži mistr. ut.  

 

24. týden

So 19. 6. 9:30 Dub/Mut - Slatina st. žáci mistr. ut. hř. Mutěnice
So 19. 6. 11:15 Dub/Mut - Slatina ml. žáci mistr. ut. hř. Mutěnice
So 19. 6. 16:30 Šlapanice - Dubňany muži mistr. ut.  
Ne 20. 6. 10:00 Dub/Mut - Medlánky st. dor. mistr. ut. hř. Svatobořice
Ne 20. 6. 12:15 Dub/Mut - Medlánky ml. dor. mistr. ut. hř. Svatobořice

 

25. týden

So 26. 6. 13:15 Kunš/Žijhrou - Dub/Mut st. dor. mistr. ut. hř. Lysice
So 26. 6. 15:45 Kunš/Žijhrou - Dub/Mut ml. dor. mistr. ut. hř. Lysice