Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program FK Baník

 

Program FK Baník

 

 

30. týden

Pá 26. 7. 18:00 Dol. Bojanovice - Dubňany B muži pohár OFS  
So 27. 7. 14:00 turnaj v Šardicích muži př. ut.  
So 27. 7. 16:00 turnaj legend st. páni př. ut. hř. Dubňany

 

31. týden

St 31. 7. 17:30 Vel. Bílovice - Dubňany muži pohár JmKFS  
Ne 4. 8. 17:30 Dub - Rajhradice muži pohár JmKFS  
Ne 4. 8. 18:00 Dubňany B - Velká n. V. muži pohár OFS  

 

32. týden

So 10. 8. 17:30 Šlapanice - Dubňany muži mis. ut.  
Ne 11. 8. 15:00 Mut/Dub - Kyjov dor. mis. ut. hř. Svatobořice
Ne 11. 8. 16:30 Dubňany B - Bzenec B miži mis. ut.  

 

33. týden

So 17. 8. 9:30 Mut/Dub - Slavkov u B. st. ž. mis. ut. hř. Mutěnice
So 17. 8. 11:15 Mut/Dub - Slavkov B. ml. ž. A mis. ut. hř. Mutěnice
So 17. 8. 17:00 Vracov - Dubňany B muži mis. ut.  
Ne 18. 8. 14:30 Vnorovy/Zarazice - Mut/Dub dor. mis. ut. hř. Vnorovy
Ne 18. 8. 16:30 Dubňany - Vyškov B muži mis. ut.  

 

34. týden

So 24. 8. 10:00 Podluž/Tvrd - Mut/Dub st. ž. mis. ut. hř. M.N.Ves
So 24. 8. 11:45 Podluž/Tvrd - Mut/Dub ml. ž. A mis. ut. hř. M.N.Ves
So 24. 8. 17:00 Rohatec - Dubňany muži mis. ut.  
Ne 25. 8. 10:00 Bzenec B - Dubňany ml. př. mis. ut.  
Ne 25. 8. 10:30 Vacenovice - Dubňany st. př. mis. ut.  
Ne 25. 8. 14:00 Dub/Mut - Hovor/Šardice ml. ž. B mis. ut. hř. Dubňany
Ne 25. 8. 14:30 Mut/Dub - Hr.Lhota/Lipov dor. mis. ut. hř. Mutěnice
Ne 25. 8. 16:30 Dubňany B - Kněždub muži mis. ut.  

 

35. týden

Út 27. 8. 16:00 Kyjov - Mut/Dub st. ž. mis. ut.  
Út 27. 8. 17:45 Kyjov - Mut/Dub ml. ž. A mis. ut.  
So 31. 8. 9:30 Mut/Dub - Lanžhot st. ž. mis. ut. hř. Svatobořice
So 31. 8. 11:15 Mut/Dub - Lanžhot ml. ž. A mis. ut. hř. Svatobořice
So 31. 8. 16:30 Vel. Pavlovice - Mut/Dub dor. mis. ut.  
Ne 1. 9. 9:30 Dubňany - Kyjov B ml. př. mis. ut.  
Ne 1. 9. 10:00 Dubňany - Veselí n. M. st. př. mis. ut.  
Ne 1. 9. 10:00 Prušán/D.Boj - Dub/Mut ml. ž. B mis. ut. hř. Prušánky
Ne 1. 9. 16:30 Násedlovice - Dubňany B muži mis. ut.  
Ne 1. 9. 16:30 Dubňany - Kyjov muži mis. ut.  

 

36. týden

So 7. 9. 14:00 Dub/Mut - Milotice ml. ž. B mis. ut. hř. Dubňany
So 7. 9. 16:30 Dubňany B - Hr. Lhota B muži mis. ut.  
Ne 8. 9. 9:00 Bzenec - Mut/Dub st. ž. mis. ut.  
Ne 8. 9. 10:00 Stráž/Sudom - Dubňany ml. př. mis. ut. hř. Strážnice
Ne 8. 9. 10:00 Svatobořice - Dubňany st. př. mis. ut.  
Ne 8. 9. 10:45 Bzenec - Mut/Dub ml. ž. A mis. ut.  
Ne 8. 9. 14:00 Mut/Dub - Brumovice dor. mis. ut. hř. Mutěnice
Ne 8. 9. 16:30 Mutěnice - Dubňany muři mis. ut.  

 

37. týden

St 11. 9. 17:00 Mut/Dub - Lednice st. ž. pohár JmKFS hř. Mutěnice
So 14. 9. 9:00 Mut/Dub - Mikulov st. ž. mis. ut. hř. Mutěnice
So 14. 9. 10:45 Mut/Dub - Mikulov ml. ž. A mis. ut. hř. Mutěnice
So 14. 9. 13:00 Ratíškovice B - Dub/Mut ml. ž. B mis. ut.  
Ne 15. 9. 9:30 Dubňany - Hodonín ml. př. mis. ut.  
Ne 15. 9. 10:00 Dubňany - Hodonín A st. př. mis. ut.  
Ne 15. 9. 10:00 Kobylí/Bořet - Mut/Dub dor. mis. ut hř. Kobylí
Ne 15. 9. 16:00 Velká n. V. - Dubňany B muži mis. ut.  
Ne 15. 9. 16:00 Dubňany - Veselí n. M. muži mis. ut.  

 

38. týden

So 21. 9. 12:30 Těšany - Mut/Dub ml. ž. A mis. ut.  
So 21. 9. 14:15 Těšany - Mut/Dub st. ž. mis. ut.  
So 21. 9. 16:00 Vojkovice - Dubňany muži mis. ut.  
Ne 22. 9. 10:00 Hodonín B - Dubňany st. př. mis. ut.  
Ne 22. 9. 13:30 Mut/Dub - Rohatec dor. mis. ut. hř. Mutěnice
Ne 22. 9. 14:00 Dub/Mut - Dambořice ml. ž. B mis. ut. hř. Dubňany
Ne 22. 9. 16:30 Dubňany B - Blatnice muži mis. ut.  
Ne 22. 9.   Dubňany -  volno ml. př.    

 

39. týden

So 28. 9. 9:00 Rohat/Lužice - Dub/Mut ml. ž. B mis. ut. hř. Rohatec
So 28. 9. 14:00 Mut/Dub - V.Pavlov/Rakvice st. ž. mis. ut. hř. Svatobořice
So 28. 9. 15:00 St. Poddvorov - Mut/Dub dor. mis. ut.  
So 28. 9. 15:45 Mut/Dub - V.Pavlov/Rakvice ml. ž. A mis. ut. hř. Svatobořice
Ne 29. 9. 9:30 Dubňany - Prušánky ml. př. mis. ut.  
Ne 29. 9. 10:00 Dubňany - Pruš/D.Boj st. př. mis. ut.  
Ne 29. 9. 10:15 Dambořice - Dubňany B muži mis. ut.  
Ne 29. 9. 16:00 Dubňany - Kozojídky muži mis. ut.  

 

40. týden

So 5. 10. 9:30 Mut/Dub - Modřice/Rajhrad st. ž. mis. ut. hř. Mutěnice
So 5. 10. 10:00 Hodonín C - Dub/Mut ml. ž. B mis. ut. hř. Rybáře
So 5. 10. 11:15 Mut/Dub - Modřice/Rajhrad ml. ž. A mis. ut. hř. Mutěnice
So 5. 10. 15:30 Dubňany B - Radějov muži mis. ut.  
Ne 6. 10. 13:00 Ratíškovice - Dubňany ml. př. mis. ut.  
Ne 6. 10. 13:00 Ratíškovice - Dubňany st. př. mis. ut.  
Ne 6. 10. 15:30 Krumvíř - Mut/Dub dor. mis. ut.  
Ne 6. 10. 15:30 Nikolčice - Dubňany muži mis. ut.  

 

41. týden

So 12. 10. 10:00 Dub/Mut - Ždánice ml. ž. B mis. ut. hř. Dubňany
Ne 13. 10. 9:00 Novosedly - Mut/Dub st. ž. mis. ut.  
Ne 13. 10. 9:30 Dubňany - Luž/Rohat ml. př. mis. ut.  
Ne 13. 10. 10:00 Dubňany - Rohat/Luž st. př. mis. ut.  
Ne 13. 10. 10:45 Novosedly - Mut/Dub ml. ž. A mis. ut.  
Ne 13. 10. 13:00 Mut/Dub - Podluží dor. mis. ut. hř. Svatobořice
Ne 13. 10. 15:00 St. Poddvorov - Dubňany B muži mis. ut.  
Ne 13. 10. 15:30 Dubňany - Podolí muži mis. ut.  

 

42. týden

So 19. 10. 10:00 Dol. Bojanovice - Dubňany ml. př. mis. ut.  
So 19. 10. 10:00 Svatobořice - Dub/Mut ml. ž. B mis. ut.  
So 19. 10. 15:00 Lanžhot - Mut/Dub dor. mis. ut.  
So 19. 10. 15:00 Dubňany B - Kyjov B muži mis. ut.  
Ne 20. 10. 9:30 Mut/Dub - Bohdalice st. ž. mis. ut. hř. Mutěnice
Ne 20. 10. 10:00 Hovorany B - Dubňany st. př. mis. ut.  
Ne 20. 10. 11:15 Mut/Dub - Bohdalice ml. ž. A mis. ut. hř. Mutěnice
Ne 20. 10. 15:00 Vnorovy - Dubňany muži mis. ut.  

 

43. týden

Ne 27. 10. 9:30 Dubňany - Mutěnice ml. př. mis. ut.  
Ne 27. 10. 10:00 Dubňany - Mutěnice st. př. mis. ut.  
Ne 27. 10. 11:30 Mut/Dub - Bzenec dor. mis. ut. hř. Mutěnice
Ne 27. 10. 13:00 Drnovice - Mut/Dub st. ž. mis. ut.  
Ne 27. 10. 14:00 Suchov - Dubňany B muži mis. ut.  
Ne 27. 10. 14:00 Dubňany - Hr. Lhota muži mis. ut.  
Ne 27. 10. 14.45 Drnovice - Mut/Dub ml. ž. A mis. ut.  

 

44. týden

So 2. 11. 9:30 Mut/Dub - Kobeř/Šarat st. ž. mis. ut. hř. Mutěnice
So 2. 11. 11:15 Mut/Dub - Kobeř/Šarat ml. ž. A mis. ut. hř. Mutěnice
So 2. 11. 14:00 Dubňany B - Vacenovice muži mis. ut.  
Ne 3. 11. 10:00 Bzenec B - Dubňany st. př. mis. ut.  
Ne 3. 11. 10:30 Vel. Pavlovice - Dubňany muži mis. ut.  
Ne 3. 11. 14:00 Velká n. V. - Mut/Dub dor. mis. ut.  
Ne 3. 11.   Dubňany - volno ml. př.