Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program FK Baník

 

Program FK Baník

 

 

7. týden

Po 6. 2. 17:30 trénink Ratíškovice muži    
Út 7. 2. 17:30 trénink A muži    
Út 7. 2. 17:30 trénink dorost dorost    
St 8. 2. 17:30 trénink A+B muži    
Čt 9. 2. 16:30 trénink st.+ml. žáci    
Čt 9. 2. 18:00 trénink Ratíškovice muži    
Pá 10. 2. 17:30 trénink A+B muži    
Pá 10. 2. 18:00 bago st. páni    
So 11. 2. 11:00 Ratíškovice - Podluží st.+ml. žáci př. ut.  
So 11. 2. 16:00 Dubňany - Stráže muži př. ut.  
So 11. 2. 18:00 Dol. Bojanovice - Ratíškovice B muži př. ut.  
Ne 12. 2. 13:00 Dub/Mut - Lipov (muži) dor. př. ut. hř. Mutěnice
Ne 12. 2. 14:00 Týnec - Hovorany muži př. ut.  

 

8. týden

Po 13. 2. 17:30 trénink Ratíškovice muži    
Út 14. 2. 17:30 trénink doost dorost    
St 15. 2. 17:30 trénink A+B muži    
Čt 16. 2. 16:30 trénink st.+ml. žáci    
Čt 16. 2. 18:00 trénink Ratíškovice muži    
Pá 17. 2. 17:30 trénink A+B muži    
Pá 17. 2. 18:00 bago st. páni    
So 18. 2. 10:00 Dub/Mut - Rohatec st. žáci př. ut.  
So 18. 2. 13:00 Dub/Mut - Hr. Lhota dor. př. ut. hř. Mutěnice
So 18. 2. 14:00 Dubňany - Slatina Brno muži př. ut.  
So 18. 2. 16:00 Dubňany B - Ratíškovice B muži př. ut.  
So 18. 2. 18:00 Stráže - Rohatec muži př. ut.  
Ne 19. 2. 10:00 Ratíškovice - Žarošice ml. dor. př. ut.  

 

9. týden

Po 20. 2. 17:30 trénink Ratíškovice muži    
St 22. 2. 17:30 trénink A+B muži    
Čt 23. 2. 16:30 trénink st.+ml. žáci    
Čt 23. 2. 18:00 trénink Ratíškovice muži    
Pá 24. 2. 17:30 trénink A+B muži    
Pá 24. 2. 18:00 bago st. páni    
So 25. 2. 10:00 Dub/Mut - Krumvíř st. žáci př. ut.  
So 25. 2. 12:00 Lužice - St. Poddvorov muži př. ut.  
So 25. 2. 13:00 Dub/Mut - Nesyt (muži) dor. př. ut. hř. Mutěnice
So 25. 2. 14:00 Dubňany - Lednice muži př. ut.  
So 25. 2. 16:00 Dubňany B - Mor. N. Ves muži př. ut.  
So 25. 2. 18:00 Ratíškovice B - ?? muži př. ut.  
Ne 26. 2. 10:00 Ratíškovice - Sobůlky st. dor. př. ut.  
Ne 26. 2. 14:00 Týnec - Křepice muži př. ut.  

 

10. týden

Po 27. 2. 17:30 trénink Ratíškovice muži    
Út 28. 2. 17:30 trénink A muži    
St 1. 3. 17:30 trénink A+B muži    
Čt 2. 3. 16:00 trénink st.+ml. žáci    
Pá 3. 3. 17:30 trénink A+B muži    
Pá 3. 3. 18:00 bago st. páni    
So 4. 3. 12:00 Ratíškovice B - ?? muži př. ut.  
So 4. 3. 13:00 Dub/Mut - Dubňany B dor/muži př. ut. hř. Mutěnice
So 4. 3. 14:00 Dubňany - Svatobořice muži př. ut.  
So 4. 3. 16:00 Ratíškovice - Rohatec muži př. ut.  
So 4. 3. 18:00 Dol. Bojanovice - St. Poddvorov muži př. ut.  
Ne 5. 3. 12:00 Ratíškovice - Krumvíř ml. dor. př. ut.  

 

11. týden

Út 7. 3. 17:30 trénink A muži    
St 8. 3. 17:30 trénink A+B muži    
Čt 9. 3. 16:00 trénink st.+ml. žáci    
Pá 10. 3. 17:30 trénink A+B muži    
Pá 10. 3. 18:00 bago st. páni    
So 11. 3. 12:00 Lužice - Čejč muži př. ut.  
So 11. 3. 13:00 Dub/Mut - Rohatec dor. př. ut. hř. Mutěnice
So 11. 3. 14:00 Dubňany - St. Město muži př. ut.  
So 11. 3. 16:00 Dubňany B - Nesyt Hodonín muži př. ut.  

 

15. týden

Ne 9. 4. 10:30 St. Poddvorov - Dub/Mut st. žáci mis. ut.  
Ne 9. 4. 16:00 Milotice - Dubňany muži mis. ut.  

 

16. týden

    Dub/Mut - volno ml. žáci    

 

17. týden

So 22. 4. 16:30 Veselí n. M. - Dubňany muži mis. ut.  

 

19. týden

So 6. 5. 15:00 Vyškov B - Dubňany muži mis. ut.  

 

20. týden

    Dub/Mut - volno dor.    

 

21. týden

So 20. 5. 10:30 Kohoutovice - Dubňany muži mis. ut.  
Ne 21. 5. 14:30 Bzen/Vrac - Dub/Mut dor. mis. ut. hř. Vracov

 

23. týden

Ne 4. 6. 14:15 Hr.Lho/Lipov - Dub/Mut dor. mis. ut. hř. Hr. Lhota
Ne 4. 6. 16:30 Hr. Lhota - Dubňany muži mis. ut.